Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielskiego':

Sortuj po:

 • Angielski Kraków »

  Sprawdzone kursy lingwistyczne - zobacz propozycję najlepszej szkoły językowej w Krakowie. Oferujemy kursy dla: rzeczoznawców, budowlańców, przedsiębiorstw. Błyskawiczne wyniki nauki, poznaj język bez niepotrzebnych przeszkód - szkolimy powierzając faktyczną wiedzę. Odszukaj swoje umiejętności języka angielskiego.Nieważne do czego potrzebujesz języka angielskiego - przyuczymy Państwa do sprawnego pisania i mówienia. Poznaj jak najszybciej propozycję zajęć lingwistycznych.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Ucząc się języka angielskiego zyskujemy nowe okno na świat. Dzięki tej umiejętności możemy swobodnie odbyć rozmowę w każdym państwie, gdy odbywamy podróże, czy nawiązujemy kontakty w biznesie. Można powiedzieć, że w obu tych przypadkach znajomość angielskiego jest obowiązkowa, przynajmniej na poziomie podstawowym. Naukę można prowadzić samemu przy pomocy podręczników i pomocy multimedialnych, lub zapisać się na kurs do szkoły języków obcych. Warto zainwestować w naukę także ze względu na możliwość nieograniczonego dostępu do kultury, oglądania angielskojęzycznych programów telewizyjnych, filmów i czytania literatury w oryginale.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka języków obcych przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Trenując angielski czy francuski online można pozbyć się strachu przed mówieniem. Użytkownik ma dostęp do forum językowego, licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Do dyspozycji jest również interaktywny słownik i wiele innych ułatwień przyczyniających się do lepszego zrozumienia języka obcego. Zapraszamy na internetowy kurs językowy w naszym serwisie.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski ząbki »

  Kompetentni i niezwykle porządni nauczyciele to podłoże wybornych kontaktów z słuchaczami, i także gwarancja, iż nauczanie języka będzie faktycznie na bardzo wysokim pułapie. Jeśli intryguje Państwa edukacja języka angielskiego niedaleko Warszawy, wobec tego zapraszamy wybitnie miło do Ząbek, gdzie odkrywa się nasza główna siedziba nauki angielskiego. Nauczamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Angielskiego Poznań »

  Alfa Direct to szkoła językowa. Proponujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje wysoką jakość oferownych kursów językowych. Nabyte doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Wielkim atutem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy szybciej, mamy idealne wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych »

  Firma Języki Warszawa oferuje usługi kursy niemieckiego katowice językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak również tłumaczeń. Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie prywatne i warsztaty w małych i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i profesjonalnego, jak i warsztaty przygotowawcze i egzaminacyjne. Organizujemy kursy dostosowane do wymagań uczestników i przy uwzględnieniu ich zaawansowania językowego, a ponadto czasu jakim dysponują. tłumaczenia przysięgłe katowice Świadczymy również usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak i pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu interesującą ofertę, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne warunki współpracy.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Bielsko »

  Powierzając zrealizowanie tłumaczenia zawodowemu biuru tłumaczeniowemu, wymaga się by tłumaczenie to było niezwykle wysokiej jakości. Ważna jest dokładność oraz, w szczególności w sytuacji tłumaczeń przysięgłych, znajomość wyrażeń z dziedziny, którą się tłumaczy. ATRANS - biuro tłumaczeń Żywiec, to zawodowe biuro tłumaczeń, w którym w przypadku każdego tłumaczenia, kontrahenci mają możliwość oczekiwać na wypełnienie wspomnianych wymogów. Każdego typu tłumacz angielskiego, niemieckiego lub też tłumacz przysięgły tam zatrudniony, to doświadczony ekspert. W zakresie usługi tłumaczenia Żywiec czy też tłumaczenia Bielsko, ATRANS obsługuje klientów prywatnych jak i różnego rodzaju firmy. Dla firm prezentuje oprócz tego profesjonalne kursy angielskiego, blisko powiązane z branżą w jakiej firma korzystająca z kursu prowadzi działalność. Stając naprzeciwko wymaganiom klientów, jak również ceniąc ich czas, biuro tłumaczeń ATRANS realizuje tłumaczenia przez Internet. Dzięki temu, klient ma szansę czekać na niezwykle szybką realizację powierzonego tu tłumaczenia, bez utraty jego precyzji.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Poznań »

  Alfa Junior uczelnia językowa dla najmłodszych oraz gimnazjalistów. Oferująca szkolenia języka angielskiego. W naszej szkole dzieci mają do wyboru poziomy trudności w zależności od wieku, co przyniesie duże i szybkie efekty. W trakcie naszych lekcji wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych dzieci traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło firmy mieści się wielki parking co ułatwia rodzicą podjazd do firmy.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA Z ANGIELSKIEGO NA POLSKI »

  Biuro tłumaczeń Langea oferuje tłumaczenia z angielskiego na polski. Tłumaczenia z angielskiego na polski stanowią trzon naszej działalności. Większa część tekstów tłumaczonych w naszym biurze to instrukcje obsługi, umowy, publikacje w języku angielskim. Każdy z tekstów angielskich jest dokładnie analizowany przed procesem przekładu, a następnie dobierany jest odpowiedni tłumacz specjalizujący się w danej dziedzinie. Tłumaczenia z angielskiego na polski są bardzo popularne, dlatego w sieci znaleźć można całą masę osób oferujących swoje usługi w przekładzie. Jednak dobór odpowiedniego tłumacza to proces bardziej skomplikowany – należy zapoznać się z doświadczeniem, referencjami, certyfikatami, a także opiniami o danym pracowniku, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Tłumaczenia z angielskiego na polski w Langea to najlepszy wybór, ponieważ oferujemy bardzo konkurencyjną stawkę przekładu za wysoką jakość pracy. Jedna strona rozliczeniowa 1800 zzs w naszym biurze zaczyna się już od 20, 99 brutto, co czyni nas jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo firm w Polsce!

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • City of English - kursy języków obcych »

  W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić społeczeństwo, które nie zna języka angielskiego. W dużych (Łódź, Warszawa) i mniejszych miastach powstają ciągle większe i mniejsze szkoły językowe. Jednak warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na jakość kursu języka angielskiego dla dorosłych. W Łodzi jest szkoła języka angielskiego dla dzieci oraz dorosłych. Prowadzona jest nauka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęciach lektor oraz kursanci prowadzą konwersacje wyłącznie po angielsku. Dzieci uczęszczające do podstawówki oraz młodzież gimnazjalna może liczyć na korepetycje przygotowujące do egzaminów. Kursy języka dla dorosłych są organizowane w Łodzi. Szkoła City of English dysponuje dwoma lokalizacjami w mieście. Kontakt w sprawie nauki języka angielskiego jest łatwy poprzez konwersację telefoniczną oraz mailową.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski lekcje indywidualne Gliwice »

  Jeśli chcemy żeby szkolenie było przeprowadzone tylko dla naszego zakładu pracy to trzeba będzie się dowiedzieć wszystkiego na temat szkoleń zamkniętych. Z firmy Linguastrefa otrzymamy dokładnie takie szkolenie, jakie jest nam najbardziej potrzebne. Jeśli nie ma potrzeby żeby organizować indywidualne szkolenie to można skorzystać z wielu ofert otwartych. W tak profesjonalnej firmie można będzie liczyć na pomoc tak żebyśmy mogli dla siebie czy dla swoich pracowników wybrać coś, co jest w stanie dać najlepsze efekty. Bez dobrze dobranych szkoleń dla pracowników rozwój firmy jest bardzo mocno zagrożony.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  W Queen’s School of English zapewniamy, że poprawimy znajomość jak i umiejętność w posługiwaniu się językiem angielskim. W naszej propozycji można wyszukać najróżniejsze kursy takie jak kursy intensywne, kursy indywidualne, kursy grupowe i kursy wakacyjne intensywne. Specjalizuje się w prowadzeniu lekcji angielskiego ogólnego a także biznesowego na wszystkich poziomach CEFR, od A1 do C2. Nasi pracownicy to wykwalifikowani native speakerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w uczeniu języka angielskiego. Pożądane byłoby wspomnieć, że w dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego zamyka przed nimi bez liku możliwości rozwoju. Wskutek tego chcielibyśmy pomóc państwu w poszerzaniu swoich umiejętności w znajomości języka angielskiego ażeby lepiej komunikować się z osobami spoza naszego kraju. Zajęcia odbywają się indywidualne, a także mogą stacjonarnie.

  Data dodania: 13 08 2020 · szczegóły wpisu »