Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'akcje':

Sortuj po:

 • Sygma Banque opinie »

  Strona Sygma-bank-awatar.pl stanowi serwis internetowy Sygma Banku. Witryna poświęcona jest zaprezentowaniu nowego wcielenia banku. Placówka obrazuje swoje nowe logo, jakim jest Awatar Sygma Bank. Na stronie omówiony został cel przekształcenia obrazu Sygma Banku. Idea wprowadzenia cyborga zwanego Sygmą opiera się na wyeksponowaniu trwałej pozycji przodownika na rynku kredytów konsumenckich. Robot Sygma Bank ma stanowić symbol otwartości wobec Klientów i komunikować nowoczesne nastawienie Sygma Banque wobec osób korzystających z kredytów oraz podkreślić, że Sygma zawsze jest niezawodny w czasie zakupów. Pozytywne opinie dotyczące Sygma Banku i jego nowej twarzy stanowią potwierdzenie trafności nowych produktów banku.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • IFinanse24.pl, Giełda, kredyty, lokaty, fundusze »

  ifinanse24.pl-, Portal finansowy. Informacje o: gospodarka, inwestowanie, finanse osobiste, prowadzenie firmy, kursy walut, notowania akcji, fundusz,pożyczki gotówkowe,pożyczki pozabankowe,inwestycje alternatywne,obligacje skarbowe,produkty finansowe,poradniki,prawo pracy,bankowość internetowa,ubezpieczenia komunikacyjne,majątkowe,na życie,kredyty firmowe,karty kredytowe,

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gra na giełdzie »

  W minionych okresach sporo mężczyzn chce zacząć zarabiać na papierach wartościowych. Jednakże nie jest to w istocie proste jak się może zdawać. Choć nie wymagana jest tu detaliczna wiedza gospodarcza, ale wspomoże elementarna zdolność liczenia. Dodatkowo powinno się być postacią odporną na stres i pozostać sobą gdy wyceny aktywów pędzą ku dołowi. Aby zacząć granie na giełdzie przyda się niewielka kwota walut, nie trzeba być krezusem aby inwestować na giełdzie.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc charytatywna »

  Celem inicjatywy JadwigaProject.pl jest pomoc dzieciom niepełnosprawnym. Koordynatorzy akcji zajmują się wieloaspektową organizacją wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych. Koordynatorzy JadwigaProject.pl to doświadczeni działacze społeczni, dla których działalność z dziedziny akcje charytatywne dla dzieci jest ich głównym hobby. Projekt ma powstać przy współpracy internetowych projektów społecznych takich jak siepomaga.pl i partnerów firmowych – wiodących krajowych firm. Na dzień dzisiejszy inicjatywy JadwigaProject.pl zawierają pomoc niepełnosprawnym dzieciom, podopiecznym krajowych bądź zagranicznych organizacji dobroczynnych poprzez uczestnictwo w rajdzie samochodowym lub nagłośnienie działalności w Internecie.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusz zrównoważony »

  Prezentowana witryna internetowa została stworzona z myślą o inwestorach, pragnących osiągnąć wysoką stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału. Zawarto na niej bowiem informacje dotyczące novo- funduszy inwestycyjnych, w całości zarządzanych przez OPERA TFI S. A. W jego ofercie znajdziecie Państwo jedynie najlepsze fundusze inwestycyjne, tj. fundusze polskich akcji, czy fundusz aktywnej alokacji. Ponadto Towarzystwo udostępnia też inne produkty, wśród których istotne miejsce zajmuje fundusz zrównoważony gwarantujący wysoką stopę zwrotu w dłuższej perspektywie czasowej. Ciekawą propozycją dostępną na stronie jest także kalkulator okresowych wpłat niezbędny dla inwestorów.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »