Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'agencja interaktywna':

Sortuj po:

 • Systemy B2B »

  Ideo od 1999 roku dostarcza skuteczne rozwiązania z zakresu e-marketingu, e-biznesu i e-goverment. Jako agencja interaktywna, specjalizuje się w kompleksowym planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu projektów internetowych. Odpowiada także za promocję oraz stały rozwój realizowanej usługi. Istotne miejsce w ofercie Ideo zajmuje autorskie oprogramowanie usprawniające organizację pracy, obieg strategicznych dokumentów w firmie - LOGITO, system zarządzania treścią - Edito CMS, a także dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów rozwiązania mobilne wyraźnie podnoszące efektywność wdrażanych projektów z zakresu e-commerce, dedykowanych systemów B2B, czy intranetów. Nasze aplikacje mobile tworzone są na platformach i technologiach takich jak m.in. iPhone OS, Android, Windows Phone 7, czy Symbian.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje facebook »

  DOOK to agencja interaktywna typu software house, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz aplikacji społecznościowych opartych o Facebooka. Wnikliwie analizujemy potrzeby naszych klientów, by dostarczyć przemyślane i dostosowane produkty. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Augmented Reality, Flash czy Ajax. Tworzymy oryginalne, efektywne i efektowne produkty, pamiętając o User-Centered-Design i celach postawionych przez klienta. Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opisaliśmy dotychczasowe realizacje.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe trójmiasto »

  Reklamy w większości wypadków kojarzone były z nudnymi ogłoszeniami w prasie, tradycyjnym bądź zanadto sugestywnym przekazem radiowym, a także pionierskim przekazem telewizyjnym. Nie zważając na to, iż niektóre reklamy zamieszczane w telewizji są nadzwyczaj kreatywne, błyskotliwe, a chwilami również zabawne to musimy zachowywać pamięć o ich ograniczeniach. Z reguły są one niezwykle krótkie i trwają do 30 sekund, na dodatek brak w nich interaktywności. Reklama w Internecie dostarcza nam daleko szersze możliwości. Agencja interaktywna wyspecjalizowana w tego typu reklamy może nam zaoferować reklamę nakierowaną na prawdopodobnie zaintrygowane osoby, korzystające z portali społecznościowych, a także skonstruuje okazjonalne banery reklamowe a także corporate identity. Interaktywne zabawy reklamowe, rozliczne konkursy z sposobnością wygrania drobnych upominków, a również odpowiednia troskliwość o stronę internetową może okazać się najskuteczniejszą formą reklamy. Przekaz nie sprowadza się albowiem jedynie do dźwięku i obrazu, osiągamy zwłaszcza możliwość nawiązania kontaktu z klientem.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna Kraków »

  AdvancedArt.pl to agencja interaktywna tworzona przez prawdziwych pasjonatów. Działamy na polach brandingu, e-marketingu i projektowania serwisów WWW. Poza tym, będąc agencją PR trudnimy się tworzeniem całościowych strategii PR. Nieprzeciętnie obeznani jesteśmy w zasadach rynku i potrafimy działać wedle potrzeb konsumentów. Doświadczenie nabywaliśmy podczas tworzenia najróżniejszego rodzaju projektów, dzięki czemu, zachowaliśmy otwarty umysł i zaskakującą kreatywność. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszymi realizacjami!

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW Kraków »

  Poszukujesz nowiutkich sposobów rozwoju odnośnie własnego interesu? Chcesz przedstawić się w internecie? Rozszerzasz osobisty sektor o nabywców internetowych? A być może dość mniemasz o nowiutkiej, wyrobionej stronie www oraz podwyższeniu ruchu w twoim wortalu? Jeśli owszem - koniecznie spójrz na Verso! To Agencja interakcyjna rodzaju full service, która dogląda o wymogi swoich petentów plus kompletnie zna czego im potrzeba!

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie bannerowe »

  Jestemy firmą marketingową umiejscowioną na obszarze Krakowa. Zapewniamy naprawdę bogatą gamę usług marketingowych. Od innych wyróżnia nas bardzo ciekawa gama gwarantowanych usług w tym m. in aplikacje android .
  W branży działamy już od szećciu lat, w tym okresie swój los powierzyło nam już dziesiątki rozpoznawanych firm i korporacji. Przygotowywaliśmy witryny internetowe i grafikę reklamową dla takich spółke jak : Lubella, Wisła Kraków, Azoty Tarnów.
  Jeżeli zależy Wam na dużym profesjonaliźmie i niezwykle wysokiej jakości produktu to zachęcamy do przyjścia do naszego biura.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Kraków »

  Szukasz firmy do wykonania witryny internetowej, która będzie nowoczesna i atrakcyjna graficznie, a jednocześnie łatwa w edycji? Zleć jej zrobienie Krakowskiej Agencji Interaktywnej Webiso. Fachowym projektowaniem stron internetowych trudnimy się już od dłuższego czasu, obsłużyliśmy dużej liczby klientów i wszyscy byli zadowoleni z naszej pracy. Świadczymy dodatkowo usługi związane z promocją w sieci, czyli przede wszystkim pozycjonowanie stron internetowych, ale również marketing społecznościowy. Zadzwoń do nas już dziś oraz przyjdź na spotkanie. Nasze biuro znajdziesz w Krakowie, przy ul Tatarskiej 5. Zapraszamy uprzejmie!

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna »

  Misją firmy PR Management jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań reklamowych, aby profesjonalnie promować marki, usługi czy produkty firm. Jesteśmy ekspertami w zakresie pozycjonowania, tworzenia stron internetowych, zarządzania kampanią Google Ad Words. Tworzymy również sklepy internetowe czy profile na portalach społecznościowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Dzięki naszej pracy nasi klienci stają się bardziej widoczni w internecie, poszerzają grono nowych klientów i zwiększają rentowność. Na witrynie internetowej PR Management można przejrzeć wybrane realizacje, referencje a także szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wezom Agencja Interaktywna »

  Nasza firma to siedemnaście lat niezwykle bogatego doświadczenia, co dzisiaj pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt. Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Zajmujemy się tworzeniem stron www oraz programowaniem aplikacji mobilnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty również pozycjonowanie stron internetowych oraz kampanie marketingu internetowego.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »