Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Moz-Bud - teraz mozaika też w Twoim domu!

Moz-Bud - teraz mozaika też w Twoim domu!

Moz-Bud - teraz mozaika też w Twoim domu!

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Witam, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną zajmującą się w głównej mierze mozaiką – oferujemy państwu zakup bardzo wielu rodzajów mozaiki – jedno-centymetrowe płytki to nasze najmniejsze kostki.
Poza sprzedażą mozaiki zajmujemy się też wykładaniem jej na powierzchniach płaskich oraz łukach i innych. Dzięki niewielkim rozmiarom ceramiki można nią wyłożyć właściwie każdą powierzchnię.
Mamy zrealizowane ponad 200 basenów kąpielowych, a także łaźnie, sauny i jacuzzi. Dodatkowo zajmujemy się wykładaniem mozaiki w domach – najczęściej łazienki i kuchnie.
Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą obrazów z mozaiki – możemy dla państwa przekształcić praktycznie każdą grafikę czy zdjęcie w obraz z mozaiki wyłożony na ścianie, podłodze, w basenie.
Zapraszamy na naszą stronę internetową – tutaj katalog mozaiki wraz z ceną a także zdjęcia z niektórych naszych realizacji.
Zapraszamy na naszą stronę na facebooku – tutaj trochę zdjęć wykonywanych w trakcie prowadzania robót a także kilka przykładów ułożonych obrazów z mozaiki.
Zadzwoń i zapytaj o cenę!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: