Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Monitoring Kamery

Monitoring Kamery

Monitoring Kamery

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Witamy w naszym sklepie z produktami telewizji przemysłowej. Przedstawiamy ofertę na wybór w szerokim zakresie sprzętu i urządzeń CCTV. W ofercie ogromny asortyment artykułów: kamery miniaturowe i standardowe, rejestratory stacjonarne i mobilne, monitory przemysłowe, obiektywy, konwertery, rozdzielacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze impulsowe i buforowe, kable monitoringowe i skrętkę komputerową.
Oferujemy aktualne nowe artykuły z branży telewizji przemysłowej, mamy do zaproponowania wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.
Oferujemy sprzęt najlepszych firm jak: Samsung, Sanyo, Simens, Bosh, Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Axis, K2-Tech, Heitel, Aper, Panasonic oraz wiele innych.
Nasze produkty wystawiamy w najlepszych na rynku cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Naszą domeną jest szybka wysyłka towarów. Nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: