Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Gabloty aluminiowe

Gabloty aluminiowe

Gabloty aluminiowe

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Firma Kroll ma wieloletnią tradycją i sporą praktykę w zakresie produkcji gablot.
Od początku powstania naszej firmy pracowaliśmy nad modernizowaniem techniki produkcyjnej. Surowce, których używamy do wytworzenia gabloty informacyjne są zawsze najwyższej jakości, a są to: lite drewno i profile aluminiowe. Kształt i wielkość gabloty zależy od zlecenia klientów, ale mamy także w sprzedaży standardowe wymiary. Wszystkie gabloty są przeszklone, wnętrza mają wyłożone płytą magnetyczna, wykładziną materiałową lub korkiem. Na życzenie klienta montujemy do gablot zamki patentowe, które zabezpieczają ich zawartość oraz podświetlenie.
Klienci przeznaczają gabloty na puchary, na klucze lub na ogłoszenia na osiedlach i w sklepach. Na potrzeby rynku produkujemy tablice ogłoszeniowe i potykacze ogłoszeniowe.
Jako producenci dbający o trwałość produktu bierzemy pod uwagę różne ich zastosowanie. Gdy nabywca zamierza je ulokować na zewnątrz to wtedy używane materiały odpowiednio zabezpieczamy przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.
Dbamy również o estetyczny wygląd i dobrą jakość wytwarzanych produktów oraz niewygórowaną cenę. Zapraszamy do współpracy. Naszej stronie znajdują się fotografie różnorodnych gablot.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: